Pusťte se do inovací Přihlaste se k odběru novinek ze světa inovací!
Pusťte se do inovací Přihlaste se na některý z našich workshopů!

Náš tým

Adam

Ing. Mgr. Adam Novák
Vystudoval informační management a sociální a masovou komunikaci na univerzitě v Praze a poté obory podniková informatika a personální management na VŠE. Získal několikaleté zkušenosti se zaváděním inovací v oblasti informačních systémů pro klienty z řad bank, státní správy i telekomunikací. Podílel se na inovaci procesů v různých oblastech jako obchod, vývoj nového produktu, reklamace a zavedl systém řízení inovačních projektů ve společnosti LINET. Vyškolil stovky lidí v oblasti měkkých dovedností, informačních systémů a kreativního myšlení. Založil a řídí internetový magazín o inovacích Mámnápad.cz . Certifikáty: projektové řízení Prince 2, OMG UML Fundamental

Reference

Adam Novák v minulosti působil nebo realizoval školení v následujících organizacích: Adastra a.s. Insidea s.r.o. Relative design s.r.o. LINET s.r.o. Symbio Digital s.r.o. DEVELOPSTUDIO s.r.o. Tempo Training & Consulting a.s. Československá obchodní banka a.s.

Pro dílčí projekty spolupracujeme s řadou dalších odborníků na měkké dovednosti, management, řízení lidských zdrojů a IT.