Názory účastníků:

1.
Šárka Š.: „Kurz se mi moc líbil. Jednotlivé techniky jsme prakticky cvičili na příkladech, což je velké plus. Člověk si tak může udělat obrázek, na jaké řešení problému jsou vhodné určité techniky.“
2.
Filip Ž.: „Určitě přínosný, možná by kurz zasloužil i přiměřené pokračování, max. 1 lekce :)“
3.
Maja K.: „Jsem příjemně překvapena tím, nakolik pro mne kurz byl přínosný. Na začátku jsem si myslela, ze jde spíš o nějaké psychologické hračky, ale opravdu jsou to metody, které funguji. Hned v průběhu kurzu si všechno, co se dozvíte, otestujete na reálných případech, velmi užitečný."
4.
Martin J.: „Lektor je přístupný, srozumitelný a věci názorně ukazuje, hodnotím kladně.“
5.
Martina Ch.:„Lektor byl přívětivý a dobře připravený, uměl skvěle reagovat i na otázky mimo téma.“

Získat bližší informace!


Inovace a kreativita
Kreativní nápady snadno a rychle


Potřebujete pro svou práci nápady? Chcete vymyslet něco originálního nebo se naučit, jak tvůrčí cestou vyřešit problém? Dobrý nápad vám může vydělat peníze, pomoci ve složité situaci nebo potěšit druhé. Kreativní myšlení není pouze doménou umělců, ale je to schopnost, kterou se můžeme naučit. Existují totiž postupy, které hledání nových nápadů zrychlují a usnadňují. Postupy, které se používají v úspěšných inovativních firmách. Kurz je koncipován jako skupinový workshop, v rámci kterého s pomocí metod tvůrčího myšlení řešíme společně vybraný problém. To vám umožní metody nejen poznat, ale i vyzkoušet si je na praktickém příkladu.

Lepší brainstorming

Jsou pro vaši organizaci nové kreativní nápady důležité? Provádíte často týmové brainstormingy? Sestavili jsme pro vás workshop, který kombinuje metody kreativního myšlení, gamestormingu a empatického designu. Vaše týmové porady tak budou efektivnější a zábavnější.

Efektivní řízení inovací

Neustálé zavádění změn se stalo pro udržení konkurenceschopnosti nezbytností. V organizacích se však velmi často přistupuje ke změnám nesystematicky nebo naopak jako ke standardnímu projektu. Inovační projekty se ale od standardních odlišují svou neurčitostí při jejich vytváření a obtížně odhadnutelným dopadem, proto vyžadují jiný přístup. Na kurzu vás seznámíme s nejlepší praxí, jak v rámci své firmy inovace efektivně řídit.

Zlepšování procesů

Procesní řízení je věda. Proto jsme se rozhodli zlepšování procesů zjednodušit na minimum. Tak aby každý mohl inovovat procesy rychle a jednoduše. Na kurzu se naučíte, jakým způsobem analyzovat proces a spolu s ostatními jej optimalizovat a vytvářet tak lepší pracovní postupy.

Inovativní manažer

Čím se liší úspěšné inovativní firmy od těch neúspěšných? Většina z nich rozumí tomu, jak inovace správně provádět. Používají vhodnou inovační infrastrukturu a inovace aktivně podporují. Pokud se chcete dozvědět, jak budovat úspěšnou inovativní firmu, přihlašte se na náš kurz.

Učící se organizace prakticky

Efektivní řízení znalostí se stává jednou důležitých oblastí pro dlouhodobou konkurenceschopnost organizace. Vedle vzdělávání jednotlivců je však klíčem k úspěchu docílit toho, aby si zaměstnanci předávali znalosti mezi sebou a to podle aktuální potřeby. Poznejte, jaké nové možnosti v této oblasti nabízí management znalostí.

Úspěšné řízení změny

Dle Petera Druckera je současný byznys permanentním řízení změn. Zatímco ty menší změny často dokážeme odřídit intuitivně, u těch větších je potřeba postupovat metodicky. Tento kurz vám přiblíží základní fáze řízení větších změn a nástroje pro úspěšný výsledek.


PORADENSTVÍ
Podpořte inovace a nové nápady

Pomůžeme vám zavést do praxe užitečné nástroje, které podpoří inovace a kreativitu ve vaší organizaci.

Otevřete svůj byznys minimalismu

Poradíme vám chytré postupy jak si zjednodušit firemní procesy a s marketingovým minimalismem získat více zákazníků za méně peněz.

Zefektivněte své inovační a změnové projekty

Inovační projekty zpravidla mění procesy a fungování organizace nebo dodávají kreativní produkty pro zákazníky. Ne vždy se daří tyto projekty dokončit s využitím standardních procesů. Poradíme vám, na co si při inovačních projektech dát pozor a jak je provádět efektivněji.

KURZY

Řízení inovačních projektů

Projektové řízení jako disciplínu považujeme v současném byznysu za samozřejmost. Ne vždy jsou jeho postupy využitelné pro řízení inovací v organizacích a při realizaci nových podnikatelských nápadů – startupů. Na našem kurzu se seznámít s alternativními metodami, jak lze inovativní projekty řídit lépe.

Inovativní marketing

Jak na lepší služby a produkty

Je pro vás důležitá spokojenost zákazníka? Hledáte nové nápady, jak zlepšit vaše služby. Právě pro vás je určený tento kurz. Naučíte se zde jednoduché postupy, jak získávat nové nápady pro vaše produkty. Tyto postupy si prověříte na modelovém zadání.

Minimalismus v marketingu

Hledáte inspiraci pro svůj marketing? Potřebujete snížit náklady v marketingu? Seznamte se základními principy minimalismu v marketingu. Naučíme vás jak dělat propagační akce s minimálními náklady, v čem spočívá minimalismus v designu a jak zjednodušit procesy na marketingovém oddělení.

Kurz je připravený ve spolupráci s Petrem Kopeckým.

Empatický průzkum trhu

Jde vám o skutečné pochopení zákaznických potřeb? Zkuste místo nástrojů marketingového výzkumu použít nástroje empatického designu. Na kurzu vás naučíme, jakými nástroji lépe pochopit vaši cílovou skupinu, abyste zákazníkům dodali ty správné produkty a služby.

Měkké dovednosti

Komunikační dovednosti

Komunikace je nezbytnou součástí našeho osobní i firemního života. Kurz zahrnuje praktické nástroje pro efektivní komunikaci, naslouchání, zvládání námitek a obtížných situací. Nástroje si účastníci vyzkouší na praktických příkladech.

Vyjednávání

Každý z nás je čas od času vyjednavač. Pro některé pracovní pozice je však umění vyjednávat základem. V kurzu se proto naučíte základní vyjednávací metody a vyzkoušíte si je na praktických příkladech. Zároveň vás vyzbrojíme proti různým technikám manipulace.

Obchodní dovednosti

V dnešní konkurenci nároky na dovednosti obchodníků neustále stoupají. Naučte se proto metody, pomocí kterých výrazně zvýšíte své šance na uzavření obchodu. Na kurzu poznáte základní fáze prodejního procesu, nástroje pro analýzu potřeb zákazníka a osvojíte si efektivní průběh prodejního rozhovoru.

Gamestorming - efektivní týmové porady

Gamestorming je sada metod, které umožňují efektivnější vedení firemních workshopů a podporují kreativitu a inovaci. Metody jsou založené na hře, práci s post-ity a obrázcích. Pomocí gamestormingu budou vaše porady živější a efektivnější.

IT

Vývoj inovativního softwarového produktu

Rádi byste vyvinuli skutečně průlomovou aplikaci? Na našem kurzu se dozvíte, proč stávající metodiky vývoje softwaru nevedou k zásadním inovacím a jak vyvíjet sofware jinak.

Úvod do analýzy informačních sysémů

Vyvíjíte software na zakázku a potřebujete zlepšit komunikaci s klientem, abyste lépe porozuměli jeho potřebám a dokázali efektivně navrhnout softwarové řešení? Na školení se seznámíte se základními nástroji analýzy informačních systémů a také jakým způsobem lépe komunikovat se zákazníky.

Testování IS v kostce

Vyvíjíte software na zakázku a rádi byste snížili počet chyb a zefektivnili proces testování? Na školení se seznámíte se základními nástroji a přístupy z oblasti testování informačních systémů.