Názory účastníků:

1.
Šárka Š.: „Kurz se mi moc líbil. Jednotlivé techniky jsme prakticky cvičili na příkladech, což je velké plus. Člověk si tak může udělat obrázek, na jaké řešení problému jsou vhodné určité techniky.“
2.
Filip Ž.: „Určitě přínosný, možná by kurz zasloužil i přiměřené pokračování, max. 1 lekce :)“
3.
Maja K.: „Jsem příjemně překvapena tím, nakolik pro mne kurz byl přínosný. Na začátku jsem si myslela, ze jde spíš o nějaké psychologické hračky, ale opravdu jsou to metody, které funguji. Hned v průběhu kurzu si všechno, co se dozvíte, otestujete na reálných případech, velmi užitečný."
4.
Martin J.: „Lektor je přístupný, srozumitelný a věci názorně ukazuje, hodnotím kladně.“

Získat bližší informace!

Lektor Ing. Mgr. Adam Novák

Vystudoval sociální a masovou komunikaci na univerzitě v Praze a obory podniková informatika a personální management na VŠE. Poté získal získal různorodé zkušenosti na pozicích analytika a projektového manažera v oblasti IT a marketingové komunikace na projektech pro banky, telekomunikační společnosti i státní správu. V současné době působí jako lektor na volné noze se zaměřením na podporu komunikační dovedností, kreativního myšlení, a projektového řízení. Přečtěte si více o lektorovi .KOMUNIKACE A VYJEDNÁVÁNÍ

Komunikace je základním předpokladem úspěchu v našem profesním i osobním životě. V kurzu se proto naučíte osvědčené komunikační nástroje a vyjednávácí metody. Ty si poté vyzkoušíte na praktických příkladech. Zároveň vás vyzbrojíme proti různým technikám manipulace. Kurz je prakticky orientovaný, získáte tak řadu dalších podnětů pro váš osobní rozvoj.

Co získáte účastí na školení?

- Naučíte se nástroje, jak lze zvládat obtížné komunikační situace.

- Osvojíte si techniky jak prosadit svůj zájem a nepoškodit si přitom vztahy.

- Seznámíte se a prakticky si vyzkoušíte osvědčené metody vyjednávání.

- Naučíte se dávat účinnou zpětnou vazbu lidem ve svém okolí.

- Získáte sebejistotu, jež pramení ze správné komunikace.

- Získáte cennou obranu proti manipulaci.

Organizace kurzu

Přípravíme kurz podle vašich aktuálních potřeb, vytvoříme pro vás tak nejlepší kombinaci nástrojů komunikace a vyjednávání. Objednejte si schůzku s konzultantem. Nebo si prohlédněte naši nabídku dalších kurzů.

Avenova Consultants s.r.o.


E-mail:
Tel:+420 608 742 073